208 562x474 - فروش عمده انواع عینک آفتابی

فروش عمده انواع عینک آفتابی

فروش عمده انواع عینک های آفتابی در کیفیت های مختلف و برندهای مختلف در سایت فروش عمده عینک eynakforooshi به صورت عمده و با قیمت های بسیار مناسب به فروش می رسند.


کسانی که قصد تهیه عینک های آفتابی به صورت  عمده را دارند می توانند با تماس با کارشناس فروش سایت فروش عمده eynakforooshi مشخصات، مدل ها و قیمت های مد نظر خود را بیان کنند و لیست مدل های موجود را به همراه قیمت از کارشناس فروش ما مهندس محمدی  دریافت کرده و یک خرید بسیار مناسب داشته باشند.

در زمینه عینک های آفتابی مدل های زیر توسط سایت فروش عمده عینک eynakforooshi ارائه می گردد.

کیفیت:

  • عینک کپی
  • عینک های کپی
  • عینک های کوالیتی
  • عینک اورجینال

 

قیمت:

با توجه به کیفیت عینک ها،  از قیمت های بسیار پایین تا عینک های اورجینال که دارای قیمت های به مراتب بالاتری هستند موجود می باشد.

158 1 - فروش عمده انواع عینک آفتابی

تعداد:

از آنجایی که یکی از مشتریان سایت ما، شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی هستند که خریدهایی با تعداد بالا انجام می دهند، بیشتر مدل های موجود در تیراژ  بالا وارد شده شده و عرضه می شوند. به این صورت که در بیشتر مدل ها، از یک مدل خاص تعداد بالا موجود می باشد.

 

تنوع:

از آنجایی که واردات ما از چند ناحیه مختلف انجام  می گیرد به طور متوسط هر یک ماه یکبار عینک ها با مدل های جدید و تنوع بسیار بالا وارد شده و برای مشتریان خود می توانیم انواع مدل ها را تامین نماییم.

206 300x254 - فروش عمده انواع عینک آفتابی

مدل مورد نظر:

اگر شرکت یا موسسه ای  مدل عینکی را در تعداد خاصی بخواهد که در حال حاضر موجود نباشد، می تواند با ما تماس گرفته بصورت پیش فروش قرار داد بسته شود.  در این صورت آن مدل را در تعداد مورد نظر آن موسسه در کوتاه ترین زمان وارد نماییم.

 

امیدواریم که بتوانیم همواره قیمت نهایی خود را برای مشتریان عزیز خود تا حد امکان کاهش داده و افتخار همکاری با عینک سازان،  اپتومتریست ها، شرکت ها و موسساتی که قصد تهیه عینک به صورت عمده را دارند در سراسر کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.

فروش عمده فریم

فروش اینترنتی عینک


جهت تهیه ی انواع عینک طبی و آفتابی به صورت تکی یا عمده با کارشناس فروش سایت در تماس باشید.
کارشناس فروش : مهندس محمدی
شماره تماس : ۰۹۱۳۸۶۹۲۵۶۰
ایمیل :  iranoptic.ir@gmail.com
تلگرام : iranopticir@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *